AKTUALNOŚCI

Interesuje Cię praca w działach kadr i płac? - w takim razie mamy coś dla Ciebie! 40 godzinny kurs "Kadry, płace i ubezpieczenia społeczne" - edycja w promocyjnej cenie 250zł
Pierwsze zajęcia już 03.09.2016 godz. 8.00
Nie zwlekaj - zainwestuj w siebie Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń Rezerwacja miejsce jest możliwa telefonicznie 17 307 00 30, 17 307 03 26, 663 886 821 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
UWAGA! Ostatni dzień PROMOCJI!
Skorzystaj z akcji W PARZE RAŹNIEJ – zapisz się ze znajomym, a oboje otrzymacie rabat 30% na kurs!

Nie podjąłeś/łaś decyzji dotyczącej rozpoczęcia nauki?

Ciągle się wahasz? Nie ma na co czekać!

Już 15 września 2016r. startujemy z zajęciami na kierunku:

• higienistka stomatologiczna

• asystentaka stomatologiczna

• technik masażysta

Szkoła zapewnia realizację praktyki zawodowej

Miło nam ogłosić, że znamy już wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Serdecznie gratulujemy wszystkim Słuchaczom, Absolwentom oraz Nauczycielom, tegoroczna zdawalność wyniosła blisko 97%,
co jest powodem do dumy zarówno dla Nauczycieli, jak i całego Zespołu Szkoły Eureka. Zapraszamy po odbiór dokumentów w Sekretariacie Szkoły.

Cieszymy się z tak wysokiej zdawalności, która świadczy o wysokim poziomie nauczania oraz stanowi najlepszą wizytówkę Szkoły Eureka!

Gratulacje!

Czy wiesz, że bańka chińska:

• zmniejsza skórkę pomarańczową a nawet całkowicie usuwa,
  • redukuje obwód części ciała poddawanych masażowi,
  • redukuje rozstępy,
  • ujędrnia ciało,
  • modeluje sylwetkę,

Możesz sprawdzić efekty jej stosowania "na własnej skórze" :)

Uprzejmie informujemy, że kurs Manicure hybrydowy 4h odbędzie się w dniu 01.09.2016r. godz. 16.00

Cena: 89 zł

Celem kursu jest nabycie umiejętności z zakresu wykonania manicure hybrydowego.

Zapewniamy materiały potrzebne do wykonania manicure hybrydowego.

Zapisz się na on-line już dziś. Wystarczy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy wchodząc w link: http://eurekaszkola.pl/zapisz-sie-on-line.html