AKTUALNOŚCI

Twoim celem jest działalność na rzecz osób znajdujących się w trudnej sytuacji rodzinnej, finansowej bądź zdrowotnej?
Kurs przeznaczony jest do wszystkich którzy chcą uzupełnić i pogłębić wiedzę teoretyczną, jak również doskonalić umiejętności zawodowe w zakresie: metod pracy z potrzebującymi, kierowania do właściwych instytucji, współpracy z organizacjami, inicjowania nowych form pomocy, skutecznego posługiwania się przepisami prawa.
Szkolenie realizowane w cyklu 40 h, w cenie 560 zł/os.
Najbliższy termin szkolenia 02-24.03.2017 w Eureka Centrum Kursowym, ul. Okulickiego 20, Rzeszów.

Kurs Przedłużanie rzęs metodą 1:1 w edycji wieczorowej (czwartek, piątek w godzinach 16:00-19:00) – 8 h
Termin: 02-03.03.2017
Koszt kursu – 230 zł/ os.
Eureka Centrum Kursowe, ul. Okulickiego 20 w Rzeszowie (II piętro)

Nie czekaj - zapisz się już dziś - czekamy właśnie na CIEBIE!

Lubisz dzieci i masz z nimi dobry kontakt? Chcesz podjąć pracę w zawodzie opiekunki dziecięcej. Twoje najważniejsze cechy to odpowiedzialność, spokój, opanowanie, łagodności, cierpliwość, umiejętność zapanowania nad dziećmi – masz dobre predyspozycje do zawodu: OPIEKUNKA DZIECIĘCA - w Eurece Szkolenie odbędzie się w trybie wieczorowym - koszt 250 zł
Termin: - 23.02-03.03.2017
Miejsce szkolenia: ul. Okulickiego 20, Rzeszów
Program kursu:
* Pierwsza pomoc w zagrożeniach zdrowia i życia

Serdecznie zapraszamy OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

-dla wszystkich słuchaczy ROCZNY- BEZPŁATNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO!
- zajęcia w profesjonalnej pracowni kosmetycznej
- kosmetyki zapewnione przez szkołę
- pierwszy rok uczysz się całkowicie za darmo

W związku z olbrzymim zainteresowaniem Promocją - przedłużamy okres jej obowiązywania do 20 lutego 2017 r.
Opiekun medyczny + Asystent osoby niepełnosprawnej
= 2 kwalifikacje w 1 rok

Dlaczego warto?
- cały cykl nauki za darmo przy połączeniu 2 kierunków*
- dla wszystkich słuchaczy ROCZNY - BEZPŁATNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO!
- zajęcia w profesjonalnej pracowni higieniczno – opiekuńczej - nauka trwa 1 rok
- zajęcia odbywają się w systemie zaocznym