KURS KOMPUTER OD PODSTAW – OSTATNIE WOLNE MIEJSCA !
31 stycznia 2019
Kurs Adobe Photoshop i Adobe Ilustrator. Zaczynamy już 12 lutego!
4 lutego 2019

Bajkoterapia 10.02.2019! Ostatnie wolne miejsca!

BAJKOTERAPIA – KREATYWNY KURS W EURECE !

EUREKA Centrum Kursowe zaprasza na kurs podnoszący i uzupełniający kwalifikację

Bajkoterapia 8 h

Cena szkolenia to tylko 169 zł./os.

Termin szkolenia: 10.02.2019 r.

Bajkoterapia to jedna z metod terapii wykorzystywana w trakcie pracy z dziećmi. Celem bajkoterapii jest lepsze zrozumienie dziecka, dostarczenie mu wiedzy oraz pozytywnych wzorców zachowań. Sprawia że dziecko poznaje różne sposoby myślenia i działania.
Bajkoterapia to także doskonała metoda relaksacyjna. Odpowiednio dobrane i opowiedziane lub przeczytane historie mogą doskonale wyciszyć, uspokoić dziecko przed snem, po dniu pełnym wrażeń.
Bajkoterapia to metoda nowa, genialna w swej prostocie, łatwa do nauki dla każdego, skuteczna i zyskująca coraz większą popularność na świecie.

Beneficjenci kursu otrzymują zaświadczenie wg wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Kupony rabatowe na wszystkie kursu w Eurece!

UWAGA: Ilość miejsc ograniczona! Nie czekaj na ostatnią chwilę i skontaktuj się jak najszybciej z Eureka Centrum Kursowym , czekamy na Ciebie!
www.eurekaszkola.pl

mail: szkolenia@eurekaszkola.pl