Masaż balijski – dotyk wywodzący się z Indii i Chin
18 stycznia 2022
Księgowość I stopnia w trybie 40- godzinnym ??Pracujemy w programie Optima ??
26 stycznia 2022

MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ ???ORAZ KURS MASAŻ LOMI LOMI ?✋? -20% już w najbliższy weekend! Edycja walentynkowa ❤️❤️❤️

Spędź z bliską osobą niezapomniane 6 h w trakcie szkolenia, na którym poznacie tajniki masażu przy użyciu gorącej czekolady????‍❤️‍?

Pachnący słodyczą czekolady masaż w jednej chwili wprawia w doskonały nastrój, relaksuje i pozytywnie nastawia do życia, a wszystko to z pomocą endorfin- hormonów szczęścia zawartych w czekoladzie?

Szkolenie pozwoli Wam na chwilę zapomnienia i umożliwi wykorzystanie techniki masażu w domowym zaciszu, ale nie tylko …

Realizowany w cyklu 6 h – koszt 340 zł/os.-20% ?

Termin: 29.01.2022 ? 15:00-19:30

Masaż Lomi Lomi?Masaż Lomi Lomi to tradycyjna hawajska metoda masażu.

Lomi dosłownie oznacza „uciskanie” i „ugniatanie”, ale ma też w sobie coś z kociego dotyku ?

Jakie efekty daje Lomi Lomi Nui ?-rozluźnia ciało-zwiększa ruchliwość stawów-poprawia się przemiana materii -układ trawienny pracuje lepiej (przyspiesza się spalanie tkanki tłuszczowej. -daje uczucie relaksu i uspokojenia-poprawia krążenie krwi

Startujemy: 29.01.2022?? 9:00-15:00Cena: 390 zł-20%Przyjdźcie razem, a otrzymacie dodatkowo rabat 20% ?

Po ukończeniu kursu absolwent otrzymuje zaświadczenie wg wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz bon rabatowy na wszystkie kursy w EURECE!

Nabór trwa! Nie czekaj na ostatnia chwilę i zapisz się już dziś ???

Miejsce szkolenia:

Rzeszów, ul. Okulickiego 20