PROMOCJA WALENTYNKOWA !!!
7 lutego 2018

Masaż Lomi Lomi – 10.02.2018

Masaż Lomi-Lomi NOWOŚĆ
Masaż Lomi Lomi to tradycyjna hawajska metoda masażu. Lomi dosłownie oznacza „uciskanie” i „ugniatanie”, ale ma też w sobie coś z kociego dotyku. Masaż Lomi Lomi nie tylko poprawia krążenie, ale też pozytywnie działa na sferę emocjonalną. Lomi to wspaniały masaż bioenergetyczny o działaniu leczniczym, terapeutycznym i relaksującym.
Wykonuje się go głównie przedramionami w rytm hawajskiej melodii. Ruchy masażysty są długie, miękkie i płynne, umiejętnie połączone z krokiem tanecznym. Najpierw masowana jest tylna część ciała a potem przednia.

Termin szkolenia:
Realizowany w cyklu: 8 h
Koszt: 159 zł/ os.

W programie warsztatów m.in.:
* przeciwwskazania i wskazania do zabiegu
* przygotowanie do zabiegu, higiena i konserwacja sprzętu
* zasady i metodyka zabiegu

17 307 00 77, 17 307 03 26
www.eurekaszkola.pl