Henna pudrowa
Kosztorysant budowlany!
28 kwietnia 2021

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs met. 1:1

Chciałabyś poszerzyć swoje umiejętności, a może chciałabyś dodać super usługę do listy swoich usług w salonie, bądź po prostu chcesz zdobyć praktyczną oraz teoretyczną wiedzę na temat przedłużania i zagęszczania rzęs⁉️ Nic prostszego ‼ Już dziś zapisz się na nasz kurs PRZEDŁUŻANIA I ZAGĘSZCZANIA RZĘS METODĄ 1:1! Jest to podstawowa metoda, dzięki której możesz spełnić marzenia zarówno swoje jak i swoich klientek o pięknych, długich rzęsach ‼????
Kiedy? ? 04.05.2021
Za ile? ? 340 zł

Już jest możliwość kupić wybrane szkolenie za pośrednictwem naszej strony https://sklep.ckeureka.pl/ – SZYBKO, ŁATWO I PRZYJEMNIE
PRZEZ NAJBLIŻSZY MIESIĄC WYJĄTKOWA PROMOCJA NA KURSY ONLINE❗️
PRZY ZAPISIE NA 1 KURS 10 % RABATU❗️
PRZY ZAPISIE NA 2 KURSY 20% RABATU❗️

PRZY ZAPISIE NA 3 KURSY 30% RABATU❗️

Profesjonalna baza pedagogiczna z bogatym zapleczem doświadczeń, fachowo wyposażone pracownie to główne atuty naszej instytucji szkoleniowej.

Rezerwacji można dokonywać za pośrednictwem naszej strony, mailowo, telefonicznie lub w siedzibie szkoły: Eureka Centrum Kursowe ul. Okulickiego 20 35-206 Rzeszów
17 307 00 77 www.eurekaszkola.pl
mail: szkolenia@eurekaszkola.pl