Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

Klauzula informacyjna dot. RODO

Szkolenia zamknięte ”szyte na miarę”

Każda organizacja oraz jej pracownicy mają specyficzne potrzeby, których nie da się włożyć w standardowe ramy. Proponujemy naszym klientom szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy/zespołu/pracownika. Zapewniamy:
    • wysokiej klasy specjalistów będących praktykami, którzy kładą nacisk na praktyczne zastosowanie przekazanej wiedzy
    • najnowocześniejsze rozwiązania szkoleniowe
    • innowacyjne pomysły ETAPY PROJEKTU SZKOLENIOWEGO
    • analiza potrzeb szkoleniowych firmy
    • wyznaczanie celów szkoleniowych planowanie i projektowanie działań szkoleniowych
    • dobór kadry trenerskiej
    • dobór metodologii realizacja szkolenia/cyklu szkoleń analiza efektywności szkolenia

Zastanawiasz się kiedy warto zorganizować szkolenie zamknięte?
    • gdy zależy Ci aby szkolenie odbyło się w wyznaczonym przez Ciebie terminie i miejscu;
    • gdy oczekujesz, że szkolenie uwzględni indywidualne potrzeby pracowników Twojej firmy;
    • gdy wymagasz, by szkolenie przybliżyło pracowników do poziomu kompetencji i umiejętności, jakich od nich oczekujesz;
    • gdy chcesz skorzystać ze skutecznych programów szkoleniowych
    Oferujemy profesjonalne usługi szkoleniowe z fachowych zapleczem dydaktycznych oraz kapitałem ludzkim o bogatym doświadczeniu szkoleniowym. W ramach szkolenia zapewniany również materiały dydaktyczne. Należy zaznaczyć, iż po ukończeniu szkolenia,  beneficjenci otrzymają zaświadczenie według wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i propozycję terminów szkoleń mailowo: szkolenia@eurekaszkola.pl lub telefonicznie: 17 307 03 26.