-kierunki-medyczne
SZKOŁA MEDYCZNA – tytuł technika
10 lipca 2021
kwalifikacyjne-kursy-mechaniczne
Kwalifikacyjne kursy mechaniczne
6 grudnia 2021

Kwalifikacyjne kursy medyczne

kursy-medyczne
Kwalifikacyjne kursy medyczne 1920x 600
 
Zapisz się na
KWALIFIKACYJNE KURSY MEDYCZNE
facebook redicon_Obszar roboczy 1facebook_Obszar roboczy 1
instagramreddddd_Obszar roboczy 5instagram kolor_Obszar roboczy 5
youtube iconyoutube icon 2
linkedin icon 1linkedin icon 2
KWALIFIKACYJNE KURSY MEDYCZNE- z egzaminem państwowym

Kwalifikacyjne kursy zawodowe są świetnym sposobem na zdobycie uprawnień państwowych w kierunkach zawodowych, dla osób nieposiadających wykształcenia średniego

Zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów i praktyków z poszczególnych dziedzin zawodowych.

Absolwenci otrzymują zaświadczenie na druku ministerialnym o ukończeniu kursu w wybranym zawodzie. Na zakończenie podchodzą do państowowych egzaminów zawodowych

Nauka trwa od 1 roku do 2 lar - w zależności od zawodu, w systemie zaocznym.

Opiekun medyczny z państwową kwalifikacją MED.03.
Świadczenie usług pielęgnacyjno-opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej symbol 532102. Cykl kształcenia – 1 rok. Forma – zaoczna.  

Ponad 50% zajęć prowadzimy w formie praktycznej Opiekun medyczny pomaga w pełnym zakresie osobom niesamodzielnym, starszym lub osobom niepełnosprawnym. Asystuje personelowi medycznemu przy wykonywaniu zabiegów medycznych oraz samodzielnie wykonuje zabiegi pielęgnacyjne i higieniczne. Współpracuje z zespołem terapeutycznym i medycznym. Zapotrzebowanie na opiekunów medycznych stale rośnie, to najczęściej poszukiwany zawód. Posiadając takie kompetencje, z powodzeniem znajdziemy pracę na oddziałach szpitalnych, domach pomocy społecznej czy w prywatnych ośrodkach specjalizujących się w opiece na osobami starszymi i schorowanymi.

Od osób wykonujących zawód opiekuna medycznego zależy efekt leczenia i jakość życia osób niesamodzielnych.


Sprawdź nasze inne kierunki

Eureka Szkoła — Szkoła masażu, stylizacji, kosmetyki w Rzeszowie. Te i szereg innych kierunków po których ukończeniu zdobędziesz dyplom zawodowy. Jest to pierwszy krok do kariery w określonym zawodzie. Daj sobie szansę, skontaktuj się i zapisz się na wymarzony kierunek.