Szkoła Eureka dysponuje profesjonalnymi, przestronnymi pracowniami wyposażonymi w nowoczesny sprzęt niezbędny do nauki zawodu. Stawiamy na zajęcia praktyczne, każdy słuchacz ma możliwość wykonania konkretnego zadania w symulowanych warunkach pracy w danym zawodzie. W naszych pracowniach kształcą się przyszli opiekunowie medyczni, asystentki i higienistki stomatologiczne, masażyści, kosmetyczki, fotografowie, floryści, mechanicy motocyklowi oraz słuchacze innych zawodów. Fachowe wyposażenie pracowni pozwala naszym słuchaczom pozyskać wymaganą wiedzę teoretyczną i praktyczną do wykonywania zawodu, a tym samym daje gwarancję uzyskania wymaganych kwalifikacji.
Nasze pracownie stanowią wizytówkę podczas szkoleń organizowanych przez Eureka Centrum Kursowe oraz konferencji wśród Klientów Biznes. Szkoła Eureka oferuje nie tylko fachową kadrę dydaktyczną, ale również zapewnia duży komfort nauki w profesjonalnych pracowniach. Sprawdź nasze zaplecze lokalowe i przekonaj się sam.
Dysponujemy salami i pracowniami na wynajem. W przypadku zainteresowania wynajmem sali prosimy o kontakt telefoniczny :
17 307 00 30 bądź mailowy: sekretariat@eurekaszkola.pl

PRACOWNIE