Eureka: Szkoły Policealne Rzeszów | Policealna Szkoła medyczna

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

17 307 00 30 sekretariat@eurekaszkola.pl
facebook redicon_Obszar roboczy 1facebook_Obszar roboczy 1
instagramreddddd_Obszar roboczy 5instagram kolor_Obszar roboczy 5

14 października 2020

14 października- Dzień Edukacji Narodowej!

14 października w Polsce obchodzony jest Dzień Nauczyciela. Oficjalną nazwą tego święta jest Dzień Edukacji Narodowej. Całemu Gronu pedagogicznemu składamy życzenia:
6 sierpnia 2020

Florystyka – pomysł na hobby, pomysł na poznanie nowych osób!

Florystyka jest kierunkiem w ramach Policealnej Szkoły Rzeszowskiej jest też miejscem spotkań dla osób pasjonujących się w kwiatach jak i również tych, którzy dopiero swej pasji poszukują. Zajęcia odbywają się w formie weekendowej, sobota + niedziela co 2 tygodnie! Koszt to 79,00 zł /mc przez 10 rat. Bez limitów wieku, bez wymaganej matury!
4 sierpnia 2020

Terapeuta zajęciowy – czym tak właściwie zajmuje się podczas pracy?

Terapeuta zajęciowy jest nowym kierunkiem w naszej szkole w ramach Policealnej Szkoły Medycznej. Najczęstsze pytanie zainteresowanych kierunkiem to: „A co tak właściwie robi taki Terapeuta Zajęciowy?” Tak więc wyjaśniamy wszystko od podstaw!