fbpx Eureka: Szkoły Policealne Rzeszów | Policealna Szkoła medyczna

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

17 307 00 30 sekretariat@eurekaszkola.pl
facebook redicon_Obszar roboczy 1facebook_Obszar roboczy 1
instagramreddddd_Obszar roboczy 5instagram kolor_Obszar roboczy 5
SZKOŁA MEDYCZNA
STUDIUM ROCZNE
Kurs na rehestratorkę medyczną

Rejestratorka medyczna

Sekretarka medyczna

Kurs na dietetyka

Specjalista dietetyk

Kurs na fotografa

Fotograf

29 sierpnia 2019
Kurs na wizażystkę i stylistkę

Wizażystka/stylistka

23 września 2019

Technik Pojazdów Samochodowych – ostatnie wolne miejsca!

Zapraszamy do Szkoły na kierunek: Technik Pojazdów Samochodowych! Jest to nie tylko przyszłościowy zawód poszukiwany na rynku pracy, ale także dający duże możliwości prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Rosnąca liczba użytkowników samochodów sprawia, że rynek szybko nie nasyci się przedsiębiorstwami trudniącymi się produkcją i naprawą pojazdów samochodowych.
23 września 2019

Praca z dzieckiem ze spektrum autyzmu 25.09.2019!

PRACA Z DZIECKIEM ZE SPEKTRUM AUTYZMU 8h TERMIN SZKOLENIA: 25.09.2019 KOSZT: 179 zł/os. Jesteś nauczycielem, terapeutą lub pedagogiem pracującym w placówkach prowadzących terapię dla dzieci ze spektrum autyzmu? Jesteś rodzicem i potrzebujesz pomocy w zrozumienia dziecka, nie wiesz jak masz postępować w codziennych sytuacjach życiowych, jak pomóc dziecku zrozumieć otaczający go świat przepełniony nadmiarem bodźców ? Ten kurs jest dla Ciebie! Autyzm jest „zaburzeniem” obsesyjnym. Siła z jaką należy podjąć […]
20 września 2019

Rekrutacja uzupełniająca w Eureka Szkoła!

Wciąż przyjmujemy zapisy do Szkoły Policealnej Eureka! – Zdobądź nowe kwalifikacje! – Uzyskaj status ucznia! – Przygotuj się do nowej pracy! Bez limitów wieku, zajęcia w systemie wieczorowym lub weekendowym, większość kierunków za 0 zł!