Aktualności - Szkoła

13 września 2018

Poznaj kierunki w szkole zawodowej! Już niedługo pierwsze zajęcia!

Wciąż szukasz zawodu dla siebie? Poznaj ofertę kierunków Policealnej Rocznej Szkoły Zawodowej! – nauka trwa 1 rok – system zaoczny (sobota, niedziela co 2 tygodnie) – dla absolwentów dyplom w zawodzie
31 sierpnia 2018

Składamy serdeczne gratulacje!

—- W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy wyniki z egzaminów z kwalifikacji zawodowych! —- Składamy SERDECZNE GRATULACJE wszystkim egzaminowanym, egzaminatorom, oraz nauczycielom w związku z tak świetnymi wynikami! —- Tak wysoka zdawalność, bo aż blisko 100% świadczy o wysokim poziomie nauczania oraz stanowi najlepszą wizytówkę Szkoły Eureka! —- Życzymy samych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym i cieszymy się, że mogliśmy być częścią budowanej drogi do kariery. —-
30 sierpnia 2018

Asystentka stomatologiczna – pierwsze zajęcia już 13 września!

Zapraszamy do zapisu na kierunek Asystentka Stomatologiczna Pierwsze zajęcia już 13 września! Zostały już ostatnie miejsca. Nie zwlekaj i dołącz do grupy!
30 sierpnia 2018

Terapeuta Zajęciowy – pierwsze zajęcia już 13 września!

Zapraszamy do zapisu na kierunek Terapeuta Zajęciowy Pierwsze zajęcia już 13 września! Zostały już ostatnie miejsca. Nie zwlekaj i dołącz do grupy!
29 sierpnia 2018

Higienistka Stomatologiczna – pierwsze zajęcia już 13 września!

Zapraszamy do zapisu na kierunek Higienistka Stomatologiczna Zostały już ostatnie miejsca. Nie zwlekaj i dołącz do grupy!
23 sierpnia 2018

Rekrutacja trwa! Na niektóre kierunki zostały już ostatnie miejsca!

Czy wybrałeś już swój zawód przyszłości? Czy zapisałeś się już na jeden z kierunków? Nie zwlekaj! Zapisy trwają!
14 sierpnia 2018

Mega Promocja- Technik BHP za 0 zł!

Zapraszamy do Szkoły na kierunek:   Technik Bezpieczeństwa i Higieny Pracy ————————— Technik BHP przeprowadza kontrole w zakładzie pracy pod względem przestrzegania zasad i przepisów BHP, doradza w doborze środków ochrony indywidualnej i zbiorowej, opracowuje plany modernizacji zakładu pracy dotyczące rozwiązań BHP, stwierdza występujące zagrożenia w zakładzie pracy, bada przyczyny wypadków w pracy, organizowanie i przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP, dokonuje oceny ryzyka zawodowego związanego z wykonywaniem określonych prac, prowadzi rejestr dokumentów dotyczących wypadków przy pracy i chorób zawodowych.
1 sierpnia 2018

Technik Pojazdów Samochodowych – czeka na Ciebie zawód przyszłości!

Zapraszamy do Szkoły na kierunek:   Technik Pojazdów Samochodowych! ————————— Jest to nie tylko przyszłościowy zawód poszukiwany na rynku pracy, ale także dający duże możliwości prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Rosnąca liczba użytkowników samochodów sprawia, że rynek szybko nie nasyci się przedsiębiorstwami trudniącymi się produkcją i naprawą pojazdów samochodowych.
31 lipca 2018

Opiekun medyczny – dołącz do grona personelu medycznego!

Zapraszamy do Szkoły na kierunek:   Opiekun medyczny! Coraz więcej osób starszych i niesamodzielnych, w Polce a także w innych częściach Europy potrzebuje pomocy opiekunów medycznych. Prowadzi to do gwałtownego wzrostu zapotrzebowania na specjalistów w kierunku opiekun medyczny. Nie zwlekaj i dołącz do grona profesjonalistów tak potrzebnych na rynku pracy!
26 lipca 2018

Mechanik Motocyklowy – na rynku pracy wciąż brakuje specjalistów!

Zapraszamy do Szkoły na kierunek: Mechanik motocyklowy ! Jeśli jesteś osobą pełną pasji, dla której ważny jest dźwięk … moc … nieskazitelny wygląd motocykla, troszczysz się o jego stan techniczny… – ten zawód stworzony jest dla Ciebie!