fbpx Aktualności - Szkoły Policealne Rzeszów | Kursy | Studium | Szkolenia

Aktualności - Szkoła

6 sierpnia 2020

Florystyka – pomysł na hobby, pomysł na poznanie nowych osób!

Florystyka jest kierunkiem w ramach Policealnej Szkoły Rzeszowskiej jest też miejscem spotkań dla osób pasjonujących się w kwiatach jak i również tych, którzy dopiero swej pasji poszukują. Zajęcia odbywają się w formie weekendowej, sobota + niedziela co 2 tygodnie! Koszt to 79,00 zł /mc przez 10 rat. Bez limitów wieku, bez wymaganej matury!
4 sierpnia 2020

Terapeuta zajęciowy – czym tak właściwie zajmuje się podczas pracy?

Terapeuta zajęciowy jest nowym kierunkiem w naszej szkole w ramach Policealnej Szkoły Medycznej. Najczęstsze pytanie zainteresowanych kierunkiem to: „A co tak właściwie robi taki Terapeuta Zajęciowy?” Tak więc wyjaśniamy wszystko od podstaw!
30 lipca 2020

Higienistka stomatologiczna- zapisz się i zyskaj pewny zawód!

Poznaj jeden z naszych – kierunków medycznych: – Higienistka stomatologiczna   – –
29 lipca 2020

Kierunek: Asystentka stomatologiczna – szybki i łatwy sposób na pewną pracę!

24 lipca 2020

Opiekun medyczny- zawód pewny i potrzebny!

Opiekun medyczny to zawód stworzony dla osób, które nie tylko czerpią satysfakcję z pomagania innym, ale również potrafią z nimi współpracować. — Jeśli jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą, odpowiedzialna, cierpliwą oraz komunikatywną – nie zwlekaj, ten kierunek jest dla CIEBIE!     – –
12 lipca 2020

Terapeuta zajęciowy- zawód przyszłości!

Zapraszamy do zapisu na kierunek:– – TERAPEUTA ZAJĘCIOWY! – Zawód terapeuty zajęciowego przynależy do grupy zawodów medycznych. W tym zawodzie niestety nadal brak specjalistów, a zapotrzebowanie stale rośnie. Praca  terapeuty zajęciowego polega na aktywizowaniu osób wykluczonych (chorych, niepełnosprawnych, starszych i zaniedbanych) poprzez prowadzenie różnych form oraz technik terapii. —
6 lipca 2020

Specjalista dietetyk – studium roczne – rozwiń swoje kwalifikacje!

Zapraszamy na studium roczne: Specjalista dietetyk! Wciąż przyjmujemy zapisy! Pierwsze zajęcia już we wrześniu! ————–
3 lipca 2020

Poznaj nasze kierunki – Terapeuta zajęciowy

Chciałabyś podjąć naukę i kształcić się w przyszłościowym zawodzie? Zapraszamy do  Szkoły Policealnej! Poznaj jeden z naszych kierunków: Terapeuta zajęciowy!
1 lipca 2020

Opiekun Medyczny – specjaliści potrzebni.. OD ZARAZ!

Trwa nabór letni do szkoły! Już we wrześniu rozpoczynamy zajęcia na kierunku OPIEKUN MEDYCZNY!! Nie zwlekaj, poznaj szczegóły i dołącz do nas! –
2 czerwca 2020

Świętujemy 10 urodziny SZKOŁY EUREKA!

Świętuj z nami! 10 Urodziny Szkoły!
27 kwietnia 2020

Nabór LATO 2020 aktualnie rozpoczęty! Zajęcia od września! Zapraszamy do zapisów!

NABÓR LATO 2020 do Szkoły Eureka rozpoczęty!
8 kwietnia 2020

Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy!

26 marca 2020

Odwołane zajęcia dydaktyczne do 26 kwietnia 2020 r.

20 marca 2020

WYNIKI EGZAMINÓW Z KWALIFIKACJI !

Znamy wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. SERDECZNIE GRATULUJEMY wszystkim słuchaczom, absolwentom oraz nauczycielom wspaniałych wyników egzaminów. 100% zdawalności świadczy o wysokim poziomie nauczania oraz stanowi najlepszą wizytówkę Szkoły Eureka! Życzymy samych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Wyniki będą przekazywane telefonicznie, dyplomy i świadectwa z kwalifikacji będziemy wydawać po zakończeniu stanu zagrożenia.
12 marca 2020

Godziny pracy sekretariatu Szkoły Eureka w dniach 24.04.- 24.05.2020r

Godziny pracy sekretariatu Szkoły Eureka   W dniach od 24.04.- 24.05. br.   od poniedziałku do piątku Sekretariat czynny w godzinach od 9:00 – 16:00.