Aktualności - Szkoła

20 czerwca 2018

Dietetyka – roczna policealna szkoła zawodowa

„Niech jedzenie będzie twoim lekarstwem, a twoje lekarstwo jedzeniem” Serdecznie zapraszamy na kierunek Dietetyka w ramach rocznej Policealnej Szkoły Zawodowej
19 czerwca 2018

Higienistka stomatologiczna z darmowym kursem Scaling/Piaskowanie*

Serdecznie zapraszamy na kierunek Higienistki stomatologicznej z państwową kwalifikacją zawodową oraz darmowym kursem Scaling/Piaskowanie*
18 czerwca 2018

8 URODZINY SZKOŁY- RABAT 50% I PREZENTY!

8 URODZINY SZKOŁY!!! Z TEJ OKAZJI ROZDAJEMY PREZENTY:) 50% RABATU NA KIERUNKI: -TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH, -HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA, -TECHNIK BHP, -TECHNIK ADMINISTRACJI, -WIZAŻYSTA/STYLISTA, -REJESTRATORKA MEDYCZNA, -FOTOGRAF 50% RABATU NA WSZYSTKIE KURSY Z AKTUALNEGO TERMINARZA DLA PIERWSZYCH 5 OSÓB, KTÓRE DOKONAJĄ ZAPISU DO SZKOŁY LUB NA KURS – BILET DO KINA GRATIS!
15 czerwca 2018

Fotograf – kierunek przeznaczony dla wszystkich miłośników fotografii!

Lubisz patrzeć na świat przez obiektyw? Interesują Cię nowe techniki, ujęcia, trendy w świecie fotografii? Dołącz do nas! Z nami zostaniesz profesjonalistą?
12 czerwca 2018

Wizażystka – stylistka – z nami obecną pasję zamienisz w przyszły zawód!

Lubisz dobrze wyglądać i znasz najnowsze trendy? Koleżanki wciąż pytają się Ciebie w czym im do twarzy? A może dopiero chcesz zostać osobą, którą by o to pytały? Poznaj naszą ofertę!
8 czerwca 2018

Technik usług kosmetycznych ze specjalizacją „Terapeuta SPA”

Wciąż śledzisz nowe trendy w kosmetyce i chcesz zostać prawdziwym profesjonalistą? Zdobądź kwalifikacje w zawodzie technika usług kosmetycznych!
5 czerwca 2018

FLORYSTA ze specjalizacją „Konsultant Ślubny” – Kierunek za 0 zł!

Posiadasz zmysł artystyczny oraz lubisz kwiaty?  Zapraszamy na kierunek Florysty – z nami pasję przekształcisz w kwalifikacje zawodowe! Kierunek za 0 zł!
1 czerwca 2018

TECHNIK MASAŻYSTA ze specjalizacją Terapeuta SPA – za 0 zł!

Zainwestuj w swój rozwój i dołącz do nas. Zapraszamy wszystkich na kierunek Technik masażysta z kwalifikacją MS.01 „Świadczenie usług w zakresie masażu” oraz specjalizacją „Terapeuta SPA”
29 maja 2018

ASYSTENTA STOMATOLOGICZNA – państwowa kwalifikacja zawodowa + darmowy kurs Scalling/Piaskowanie!

Interesuje Cię kierunek medyczny?  Wybierz naukę kształcącą w zawodzie Asystentki stomatologicznej a otrzymasz darmowy kurs zawodowy Scaling/Piaskowanie wraz z zaświadczeniem MEN o ukończonym kursie*!
21 maja 2018

OPIEKUN MEDYCZNY – ZE SPECJALIZACJĄ ASYSTENTA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ – ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Tylko u nas! Tylko w tym naborze! Opiekun medyczny z dodatkową specjalizacją „asystent osoby niepełnosprawnej” – dodatkowy dokument potwierdzający kompetencje, – dodatkowe zajęcia poszerzające wiedzę, – dodatkowe umiejętności do wykorzystania w przyszłej pracy!