Kurs na rehestratorkę medyczną

Opiekunka dziecięca

Cykl kształcenia– 1 rok
Forma – zaoczna

Lubisz pracę z dziećmi? Zdobądź uprawnienia do pracy w żłobku i w przedszkolu w ramach jednego studium! Dodatkowo uzyskasz certyfikat Animatora czasu wolnego!

W programie nauczania :

* Psychopedagogiczne podstawy rozwoju jednostki

* Rozwój dziecka w okresie wczesnego dzieciństwa

* Stymulowanie wszechstronnego rozwoju dziecka

* Kompetencje opiekuna dziecka

* Praktyka zawodowa

Opiekunka dziecięca w żłobku i przedszkolu:

Opiekunka dziecięca jak sama nazwa wskazuje zajmuje się dziećmi, wychowując je, dbając o ich bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój. W tym celu musi nawiązać z dzieckiem kontakt zarówno werbalny jak i pozawerbalny. Opiekunka powinna jak najlepiej poznać powierzone jej dzieci, a w szczególności ich tempo rozwoju, zachowania oraz charakter. Do zadań opiekunki mogą należeć takie czynności jak: dbanie o higienę dziecka, zapewnienie mu posiłków, zapewnienie rozrywki, zabieranie na spacery, dbanie o rozwój poszczególnych umiejętności dziecka. Ponadto opiekunka może dbać o wygląd i czystość pomieszczenia, w którym przebywa dziecko.

Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym, co 2 tygodnie (piątek popołudniami oraz sobota lub niedziela) w Rzeszowie przy ul.Okulickiego 20.

Po ukończeniu studium otrzymasz:

– zaświadczenie o ukończeniu nauki jako Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej

– zaświadczenie o ukończeniu nauki jako Opiekunka dziecięca w przedszkolu na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej

– certyfikat o ukończeniu kursu: Animator czasu wolnego

* W celu uzyskaniu bliższych informacji zadzwoń pod nr 173070030

Rezerwacja miejsca – zapis on-line

Aktualna oferta na kierunku Opiekunka dziecięca

19 stycznia 2021

Kurs: Masaż klasyczny i relaksacyjny!

Masaż klasyczny i relaksacyjny ma za zadanie wyrównać emocje i napięcia, odprężać i zrelaksować. Już po pierwszym masażu wiele osób odczuwa satysfakcję, poprawę samopoczucia i często upragniony lepszy sen ZAPRASZAMY NA KURS MASAŻU KLASYCZNEGO I RELAKSACYJNEGO 40 h Termin: 2-10.02.2021  Koszt: 590 zł