Kurs na rehestratorkę medyczną

Opiekunka dziecięca

Cykl kształcenia– 1 rok
Forma – zaoczna

Lubisz pracę z dziećmi? Zdobądź uprawnienia do pracy w żłobku i w przedszkolu w ramach jednego studium! Dodatkowo uzyskasz certyfikat Animatora czasu wolnego!

W programie nauczania :

* Psychopedagogiczne podstawy rozwoju jednostki

* Rozwój dziecka w okresie wczesnego dzieciństwa

* Stymulowanie wszechstronnego rozwoju dziecka

* Kompetencje opiekuna dziecka

* Praktyka zawodowa

Opiekunka dziecięca w żłobku i przedszkolu:

Opiekunka dziecięca jak sama nazwa wskazuje zajmuje się dziećmi, wychowując je, dbając o ich bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój. W tym celu musi nawiązać z dzieckiem kontakt zarówno werbalny jak i pozawerbalny. Opiekunka powinna jak najlepiej poznać powierzone jej dzieci, a w szczególności ich tempo rozwoju, zachowania oraz charakter. Do zadań opiekunki mogą należeć takie czynności jak: dbanie o higienę dziecka, zapewnienie mu posiłków, zapewnienie rozrywki, zabieranie na spacery, dbanie o rozwój poszczególnych umiejętności dziecka. Ponadto opiekunka może dbać o wygląd i czystość pomieszczenia, w którym przebywa dziecko.

Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym, co 2 tygodnie (piątek popołudniami oraz sobota lub niedziela) w Rzeszowie przy ul.Okulickiego 20.

Po ukończeniu studium otrzymasz:

– zaświadczenie o ukończeniu nauki jako Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej

– zaświadczenie o ukończeniu nauki jako Opiekunka dziecięca w przedszkolu na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej

– certyfikat o ukończeniu kursu: Animator czasu wolnego

* W celu uzyskaniu bliższych informacji zadzwoń pod nr 173070030

Rezerwacja miejsca – zapis on-line

Aktualna oferta na kierunku Opiekunka dziecięca

17 czerwca 2021

Kurs Barman 26-27.06.2021

Obok samego przygotowywania napojów czy serwowania dodatków, istotny jest również sposób sporządzania drinków i ich efektowne podawanie Obecnie zawód barmana urósł do rangi sztuki – pokazy tworzenia koktajli i drinków przyciągają klientów swoim nowatorstwem, niezwykłym kunsztem i atrakcyjnością Zatem nie zwlekaj i zapisz się już dziś, ostatnie wolne miejsca na termin 26-27.06.2021 Szkolenie prowadzi Pan Igor Kuntsiv W programie m.in.: Organizacja baru, typy barów i ich charakterystyka, wyposażenie Charakterystyka […]