Opiekunka dziecięca z językiem angielskim- rozpoczynamy już 16 lipca ! Zapisz się z koleżanka i zyskaj 20% rabatu!
3 lipca 2018
Kurs Terapeuta zajęciowy w Szkole Eureka !
4 lipca 2018

Kurs Kosztorysant budowlany- OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!

KOSZTORYSANT BUDOWLANY
Zapraszamy na kurs Kosztorysant budowlany w Eureka Centrum Kursowym przy ulicy Okulickiego 20 w Rzeszowie.
Najbliższy termin : 18.07-2.08.2018
Koszt: 560 zł /os.

Kurs kosztorysanta budowlanego ma na celu przekazanie wiedzy z zakresu metod kosztorysowania robót budowlanych.
Program kursu przygotowany jest pod kątem zapoznania uczestników z aktualną sytuacją prawną
w kosztorysowaniu oraz preferowanymi przez środowisko budowlane metodami i podstawami kalkulacji.
Program kursu obejmuje najnowsze rozporządzenia i zmiany prawne dotyczące kosztorysowania.
Program szkolenia obejmuje m. in. następujące zagadnienia:
Podstawy techniczne, rzeczowe i finansowe kosztorysowania
Proces inwestycyjny, zlecanie robót budowlanych
Rodzaje kosztorysów , normy kosztorysowania
Zasady przedmiarowania i obmiarowania robót
Kalkulacja składników ceny kosztorysowej.
Kosztorys budowlany-metody kosztorysowania.
Przetargi na roboty budowlane wraz z opracowaniem dokumentacji
Wspomaganie komputerowe kosztorysowania

Beneficjenci szkolenia otrzymują zaświadczenie wg wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Gwarantujemy fachowe zaplecze dydaktyczne, wykwalifikowaną kadrę szkoleniową z bogatym i wieloletnim doświadczeniem.
Zajęcia odbywają się w profesjonalnie przygotowanej pracowni masażu.
Jesteś Absolwentem kursów Centrum Kursowego Eureka otrzymasz 10% rabatu!
Jesteś Absolwentem Szkoły otrzymasz 15 % rabatu!
Jeśli na kurs zapiszesz się z drugą osobą – otrzymacie 20 % rabatu!
Nie zwlekaj i skorzystaj z okazji ! Zapisy już trwają, zarezerwuj miejsce dla siebie!
Zapisy już trwają, nie spóźnij się i zarezerwuje miejsce dla siebie!
Chcesz poznać więcej szczegółów – sprawdź naszą stronę www.eurekaszkola.pl lub zadzwoń pod numer 17 307 03 26
17 307 03 26, 17 307 00 77