Przedłużanie i zagęszczanie rzęs met. VOLUME – OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!

Kurs Masaż klasyczny i relaksacyjny – start 24.04.2019! Nie zwlekaj, zostały ostatnie wolne miejsca!
17 kwietnia 2019
OBSŁUGA KASY FISKALNEJ – 25.04.2019. OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!
23 kwietnia 2019

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs met. VOLUME – OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!

SZKOŁA EUREKA ZAPRASZA NA KURS PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ VOLUME !!!
Kurs realizowany jest w wymiarze 8 godzin .
Termin: 26.04.2019r.
Koszt: 290 zł./os.
Miejsce szkolenia: Eureka Centrum Kursowe, ul. Okulickiego 20 Rzeszów

W programie m. in.:

-przygotowanie stanowiska pracy przygotowanie naturalnych rzęs do zabiegu

-dobór odpowiedniego rodzaju rzęs

-technika aplikacji rzęs

-kosmetyka

-technika usuwania

-pielęgnacja

Profesjonalna baza pedagogiczna z bogatym zapleczem doświadczeń, fachowo wyposażone pracownie to główne atuty naszej instytucji szkoleniowej.
Zapisz się już dziś i dowiedz się jak olśnić wszystkich zniewalającym spojrzeniem!
Rezerwacji można dokonywać za pośrednictwem naszej strony, mailowo, telefonicznie lub w siedzibie szkoły: Eureka Centrum Kursowe ul. Okulickiego 20 35-206 Rzeszów 17 307 00 77 www.eurekaszkola.pl mail: marketing@eurekaszkola.pl