technik motocykli (1)
Kwalifikacyjne Kursy Mechaniczne-Mechanik motocyklowy
29 sierpnia 2019
technik bhp
Technik bezpieczeństwa i higieny pracy – tytuł technika
29 sierpnia 2019

Florysta

Zapisz się na kierunek
FLORYSTA

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

17 307 00 30 sekretariat@eurekaszkola.pl
facebook redicon_Obszar roboczy 1facebook_Obszar roboczy 1
instagramreddddd_Obszar roboczy 5instagram kolor_Obszar roboczy 5

Florysta

z państwową kwalifikacją zawodową OGR.01. Wykonywanie kompozycji florystycznych

symbol 343203
Cykl kształcenia – 1 rok
Forma – zaoczna

Kierunek idealny dla osób kreatywnych, lubiących kwiaty i tworzone z nich kompozycje. Zawód florysty jest znakomitym wyborem dla tych, którzy pragną połączyć przyjemne z pożytecznym. Realizacja pasji może stać się sposobem na życie! Zdobycie odpowiednich kwalifikacji ułatwi założenie własnej działalności lub znalezienie wymarzonej pracy.

W programie nauczania :

* Podstawy florystyki

* Materiał roślinny i środki techniczne

* Pracownia projektowania

* Pracownia kompozycji florystycznych

jest specjalistą w zakresie kreatywnego tworzenia dekoracji roślinnych różnego typu. Do głównych zadań florysty należą: opracowywanie projektów dekoracji roślinnych, tworzenie różnych form kompozycji roślinnych, przygotowywanie kompleksowego wystroju wnętrz oraz otwartej przestrzeni z użyciem materiału roślinnego, prowadzenie firmy florystycznej

Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w:

*w kwiaciarniach

*w przedsiębiorstwach florystycznych

*w firmach zajmujących się dekoracjami okolicznościowymi

*w firmach zajmujących się dekoracją wnętrz

Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym, co 2 tygodnie (sobota i niedziela) w Rzeszowie przy ul. Okulickiego 20.

Zajęcia prowadzone są w salach wykładowych, pracowni florystycznej oraz w pracowni multimedialnej.

W trakcie nauki słuchacz przystępuje do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie.

Po zdaniu egzaminu z kwalifikacji w zawodzie i ukończeniu szkoły słuchacz otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły policealnej i dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w wybranym zawodzie

Rezerwacja miejsca – zapis on-line

Ciekawostki z kierunku Florysta