Firma ProRace. Chiptuning, Xhp flashtool, diagnostyka, kodowanie BMW. zajmuje się:
▶️ indywidualnym chiptuningiem (podnoszeniem osiąw silnika oraz skrzyni biegów),
▶️ modyfikacją sterowników w kwestii egr, dpf, adblue, klap wirowych, sond, systemu start stop, kopiowania sterowników, xhp flashtool, pop&bang itp.
▶️ pełdiagnostyką komputerową,
▶️ kodowanie,
▶️ hamownia oraz pomiary czasów.
Oferta rabatowa 📣:
▶️ Dla uchaczy, Kursantów oraz Absolwentów Szkoły i Centrum Kursowego Eureka rabat –25% na wszystkie usługi 😍😎🤩
▶️ Dla pozostałych osób – za polecenia i udostępnienia fanpage firmy ProRace. Chiptuning, Xhp flashtool, diagnostyka, kodowanie BMW.rabat –20%
▶️ Dodatkowo, 5 wizyta w @ProRace Chiptuning to 50% ceny na każusługę.
     25%
Normobaria to terapia polegająca na przebywaniu w pomieszczeniu o zwiększonym ciśnieniu, zwiększonej zawartości tlenu i dwutlenku węgla oraz atmosferze wzbogaconej o cząsteczkowy wodór.

Wewnątrz komory normobarycznej utrzymywane są najbardziej sprzyjające zdrowiu i długowieczności człowieka warunki:

• ciśnienia barycznego ok. 1500 hPa,
  • 40% zawartości tlenu,
  • 1,5-2% zawartości dwutlenku węgla (ok. 50-70 razy więcej niż w normalnych warunkach),
  • 0,5% zawartości wodoru (ok. 10 tys. razy więcej niż w normalnych warunkach)

-10% na wszystkie usługi (promocja nie łączy się z obowiązującymi promocjami w danym dniu)

10%
Rzeszowskie Kulinaria Mamy przyjemność zaprezentować kolejną firmę z którą podjęliśmy współpracę😊
Firma, która zaopatruje nas od lat i zaspokaja nasz apetyt 🍔🍟🥗🥘🍲

Z całego serca polecamy Rzeszowskie Kulinaria, zapewne wielu z Was już nieraz korzystało z cateringu lub dań na miejscu i dobrze wiecie, że potrafią zadowolić nasze kubki smakowe 🥰

Zatem oferta dla naszych Kursantów i Słuchaczy na pewno wszystkich zainteresuje:
– 10% na zamówienie na miejscu🤩
– 10% na zamówienia z dowozem od kwoty 100 zł 😎
Zapraszamy do zamówień, kupony dostępne w Sekretariacie Szkoły

Menu dostępne na stronie: www.rzeszowskiekulinaria.pl
Smacznego !

10 %
 RABAT
Dzisiaj chcielibyśmy zaoferować dla naszych Słuchaczy i Kursantów rabat 10% na wszystkie zabiegi
Zabiegi oferuje niezastąpiona Pani Magdalena Moskwa, z którą współpraca to czysta przyjemność dla ciała i ducha, uwielbiana przez naszych Słuchaczy i Kursantów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą jaką oferuje „M jak Masaż”
      10%
 MOBUS       Firma Mobus Sp. z o. o., powstała 12- go września 2012 roku w Rzeszowie.
Ludzkie podejście, rzetelność wobec podwładnych – przez całe lata praktycznie udowodniona – przyniosła owoce. Natychmiast po założeniu firmy, zgłosiło się 50-ciu doświadczonych pracowników, gotowych podjąć pracę. Obecnie firma liczy ponad 200   pracowników, w tym 100 na budowach zewnętrznych.

W chwili obecnej jesteśmy w stanie bardzo szybko zbudować co najmniej 40- to osobową grupę montażową w pełni wyposażoną do pracy!
Kompetencje, doświadczenie oraz uprawnienia zawodowe zatrudnionego personelu, pozwalają na kompleksową – w wymiarze montaży mechanicznych – realizację zleceń.

Jesteśmy firmą oferującą szeroki zakres usług montażowych dla kilku równocześnie prowadzonych kontraktów. Wykonujemy prace na fabrykach motoryzacyjnych w Europie takich gigantów rynkowych jak Audi, BMW, Opel, Porsche, Volkswagen i inne.

Uczestniczymy aktywnie także w pracach montażowych na innych znanych zakładach jak Huta Stalowa Wola, WORD Rzeszów, lotnisko w Jasionce k. Rzeszowa, Buderus. Większość z prac, które wykonujemy realizowana jest poza granicami Polski. Do każdego zlecenia starannie            i rzetelnie przygotowujemy się ściśle współpracując z klientem, co pozwala dobrze zrealizować zadania powierzone naszej firmie.

Płatne

praktyki

RABAT
Jump World Rzeszów
Bez względu na wiek i kondycję fizyczną bogato wyposażone strefy JumpWorld sprawiają, że  na nudę nie można tu narzekać. Na odwiedzających czekają akrobacje, boiska do siatkówki i koszykówki oraz basen z gąbkami. Jest to miejsce sprzyjające zabawie oraz pomysł na aktywne spędzanie wolnego czasu.
W ofercie Jump World znajdziecie:
– wycieczki i lekcje wychowania fizycznego
– wyskakane urodziny
– Jump Event
– Jump Fitness
– Jump Talent
– Jump Family
– Jump Kids
Wyskocz po zajęciach i odpręż się tuż za rogiem naszej szkoły:)
Dla naszych słuchaczy i kursantów -50% na wejście 🙂
     50 %
Studio fotograficzne Dorota Stępień Photography oferuje dla naszych kursantów i uchaczy

10 % zniżki na sesję fotograficzne oraz Vouchery prezentowe. Firma Dorota Stępień Photography powstała głównie z połączenia pasji do fotografii oraz miłci do dzieci.                Z   radością zatrzymam w kadrach Wasze wyjątkowe chwile. Sesje ciążowe, rodzinne, noworodkowe,      w plenerze lub w zaciszu Waszego domu – to to, co lubię najbardziej. Wykonuję też zdjęcia podczas rodzinnych uroczystości.

10%
Poradnie ZUZIA to miejsce dla wszystkich, którym zależy na dobrym, zdrowym rozwoju:           dla Dzieci, Młodzieży, Rodziców, Dorosłych. Nasza oferta obejmuje: konsultacje, diagnozę i terapię psychologiczną, pedagogiczną, logopedyczną, fizjoterapeutyczną; zajęcia z terapii integracji sensorycznej, terapię biofeedback, terapię metodą Tomatis, warsztaty i porady wychowawcze dla Rodziców.
Dla słuchaczy i kursantów szkoły EUREKA przygotowaliśmy -50% na pierwszą wizytę 🙂
   50 %