Kurs Zdobienie paznokci hybrydowych oraz konkurs dla uczestników szkolenia!

Kurs Kosztorysant budowlany 40 h start 8.05.2017 !
28 kwietnia 2017
Kurs Opiekunka dziecięca – ostatnie wolne miejsca ! Start 13.05.2017
11 maja 2017

Kurs Zdobienie paznokci hybrydowych oraz konkurs dla uczestników szkolenia!

Zdobienie paznokci hybrydowych! Zapraszamy na kurs Zdobienie paznokci hybrydowych w Szkole EUREKA.
Kurs jednodniowy realizowany jest w wymiarze 5 godzin .
Wśród wszystkich uczestników szkolenia rozlosujemy PREZENT – lakier hybrydowy !
Termin: 12.05.2017 r. Koszt: 99 zł./ os.
Miejsce szkolenia: Eureka Centrum Kursowe, ul. Okulickiego 20 Rzeszów
Zdobienie paznokci to zdecydowanie sztuka. Wymaga precyzji i cierpliwości, czasami odrobiny wprawy i poznania kilku trików. Zdobienie może być proste i efektowne. Wymaga większego nakładu pracy, czasami wyjątkowego talentu. Jedno jest pewne – każda z nas znajdzie coś dla siebie, a manicure hybrydowy daje gwarancje na stylizacje bez smug, zadrapań i odpryśnięć. Poznaj jak wzbogacić tą formę stylizacji paznokci i poznaj aktualne trendy zdobienia.
Wolisz szkolenie w towarzystwie przyjaciela/ przyjaciółki ?
Mamy dla Was wyjątkową promocje OFERTA „DLA DWÓCH” Przyjdźcie i zapiszcie się razem, a otrzymacie rabat nawet do 20% !
mail: szkolenia@eurekaszkola.pl www.eurekaszkola.pl